Πρόσκληση ενδιαφέροντος για προμήθειες και εργασίες του Δήμου Καρδίτσας έτους 2017

Ο Δήμος Καρδίτσας προκειμένου να προβεί στην απευθείας ανάθεση της παροχής υπηρεσιών, για την συντήρηση χώρων πρασίνου (Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου στις Τ.Κ. Μητρόπολης & Τ.Κ. Γεωργικού) για την Δ/νση Καθαριότητας Ανακύκλωσης και Πρασίνου, δέχεται κλειστές προσφορές μέχρι την Παρασκευή 15/9/2017 ώρα 13.00μμ.

Ο Δήμος Καρδίτσας προκειμένου να προβεί στην απευθείας ανάθεση της παροχής υπηρεσιών, για την συντήρηση χώρων πρασίνου (Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου στις Τ.Κ. Καρδιτσομάγουλας & Τ.Κ. Αρτεσιανού) για την Δ/νση Καθαριότητας Ανακύκλωσης και Πρασίνου, δέχεται κλειστές προσφορές μέχρι την Παρασκευή 15/9/2017 ώρα 13.00μμ.

“Εσένα σου έταξε η ζωή να είσαι η Μεγάλη Μάνα…”

“Εσένα σου έταξε η ζωή αγγέλους για παιδιά σου κι εσύ σ’ αυτό συναίνεσες κι άνοιξες την καρδιά σου. Η αγάπη σου τους έφτιαξε την όμορφη φωλιά τους κι ορίζοντα τους έδειξε πιο πέρα από τη ματιά τους. Μ’ αυτό το έργο το καλό που χρόνια συνεχίζεις τους δυναμώνεις τα φτερά και τη χαρά ποτίζεις. Εσένα σου έταξε η ζωή να είσαι η Μεγάλη Μάνα να έχεις 20 παιδιά αγγέλους από τ’ άστρα να έχεις 20 παιδιά που σε λατρεύουν όλα!”